Actueel weer Grootegast
Laatste update: 2026-05-12 om 13:30 uur
| Temperatuur | 10.9 °C |
| Neerslag | 5.1 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.1 km/u uit NNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1012.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 44.6 km/u om 01:05 u |
| Minimum temp. | 5.2 °C om 00:35 u |
| Maximum temp. | 17.3 °C om 10:29 u |
| Windchill | 10.8 °C |
| Hitte index | 10.7 °C |
| Dauwpunt | 2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | 324.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 971.0 W/m2 om 13:19 u |
| UV index | 1.0 |
| Max. UV index | 4.0 om 12:43 u |
| Zon op | 05:39 u |
| Zon onder | 21:22 u |